Mini JAZZ festival

Milé dámy, vážení pánové,
 i v této nejednoduché době, stejně jako mnohokrát v minulosti, je zde kultura, aby nás povznesla a pomohla nám zvládnout složitější životní období. Hudební pohlazení má stejný účinek, jako opravdové, mnohdy dokonce i větší.
A to Vám chci právě nabídnout v podobě pestrého programu letošního mini jazz festivalu Jazz des Bijoux. Nejen domácí publikum jistě rádo uvítá svá kmenová uskupení Swing SocietyJazz h Factor, která drží jazzový prapor
v Jablonci n.N., aby stále vlál letos na podzim již 30 roků.B-) Našimi hosty v oblasti dixielandové muziky bude OVJ Dixieland. S  mainstreemem a s nápaditými aranžemi a skvělými interprety přijíždí Lédl Jazz Q. Vyvrcholením večera pak jistě bude vystoupení přední evropské vokalistky Jany Koubkové.
Jak tradičně v červnu bývá zvykem, rádi Vám zahrajeme venku na terase Klubu Ex, jestliže nám to kápě Sv. Medarda umožní a nebude svých příslovečných 40 dnů kapat. Kdyby přeci jenom Medard nebyl letos jazzově naladěn a naplnil pranostiku spojenou se svým jménem, máte se kde schovat a pokračovat v konzumaci hudební i gastronomické v interiéru Klubu EX. Restaurace nám je samozřejmě k dispozici. Tak tedy ve čtvrtek  30.června tentokrát již v 18 hodin na viděnou a hlavně na slyšenou.
Na setkání se těší nejen
František Fredy Kozderka Malechovický
osnovatel festivalu a kapelník

ale i všichni členové všech zúčastněných bandů